DHL Uluslararası E-İhracat Konferansı Çarşamba Günü Başlıyor!

“E-İhracat Odaklı Yenilikçi Ekonomi” teması ile bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 4th DHL International Cross Border eCommerce Summit in EurAsia (ICES) 12 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Avrupa’nın en büyük E-İhracat Konferansı” dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir e-ihracat yol haritası niteliği oluşturmakta.

Zirve’de katılımcıların e-ticaret altyapıları ve e-ihracat vizyonlarını geliştirmesi, yurtdışındaki e-ticaret siteleri

ile global bir network kurarak ticari hacimlerinin arttırılması, ihracatçılarımıza yönelik destek mekanizmalarının tanıtılması, ülkemizin uluslararası ticaretteki payının arttırılması ve A’dan Z’ye e-ihracat fırsatlarının tartışılması amaçlanmakta.

Eş zamanlı gerçekleşecek Speed Networking, Rountables ve B2B MatchMaking: Go Global ile ihracatçı firmaların gelişmiş pazarlardaki e-ticaret siteleriyle görüşmeler sonucunda küresel piyasalara açılabileceği öngörülmekte.

Sponsorlarından birinin de Inter Patent olduğu konferansta, Genel Müdürümüz Tolga Duman katılımcılara marka koruması hakkında bir sunum yapacak.

Duman sunumunda, sınai haklar açısından marka, yurt dışı tescil sistemleri, tescil yapılmazsa bizi bekleyen tehlikeler ve tescil sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında örnekler üzerinden bilgiler verecek.

Katılım için buraya tıklayabilirsiniz…

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook

LinkedId